AWAKENING - Dar Probuzení

Jsem garantovanou terapeutkou Awakening masáže a učitelkou Kundaliní Jógy podle Yogiho Bhajana.

Nabízím vám masážní terapii Awakening (Probuzení) a lekce Kundaliní jogy podle Yogiho Bhajana, které vás cíleně, krok za krokem, připraví na probuzení do Jednoty.

Naše zdraví a kvalitu života ovlivňují programy, které si vytváříme již během prenatálního období v lůně matky a dál během našeho života. Tyto programy mají zásadní vliv na kvalitu našeho života, ať se již jedná o finanční záležitosti, zdraví, vztahy, strachy, úzkosti, apod. Tyto programy jsou spojeny s naší neurobiologií a se stavem našich buněk. Pokud se program otevře a prožije mění se i nastavění naší buněčné struktury, proto je možné řešit i potíže, které jsou uložené velmi hluboko. Záměr, se kterým se masážní terapie Awakening provádí, se napojuje na vyšší princip v člověku, který pomáhá v celém procesu terapie. Součástí je probuzení kundaliní energie, která pomáhá v přijetí, prožití a transformaci.

Awakening masáž působí na třech úrovních:

1. první úroveň fyzická - regenerace, omlazení, zdraví, ulevení od bolesti. Awakening na fyzické úrovni využívá kromě systému 3 okruhů, marem-akupresurních bodů a meridiánů také reflexologii a neuromuskulární masáž, která zvyšuje terapeutický účinek. Při terapii se využívají k diagnostice i léčbě tibetské mísy a moxovací tyčinky, baňky a polodrahokamy. Díky pulsové diagnostice a diagnostice jazyka a oka také lze zjistit stav a konstituci klienta.

2. druhá úroveň energetická –  probuzení kundaliní, masáž meridiánů celého těla. Probuzená kundaliní energie vyživuje naše buňky, detoxikuje tkáně a uvolňuje neprožité programy a emoce, které způsobují onemocnění ve fyzickém těle i mysli, odstraňuje posléze zablokovanou energii v čakrách. Kundaliní  postupně a šetrně  otevírá a vyrovnává čakry a optimalizuje jejich funkce. Při průchodu této energie se tělo očišťuje a člověku se do vědomí postupně vyplavují neuvolněné programy, emoce a nefunkční systémy přesvědčení. 

Probuzení kundaliní má celkově očistný vliv na tělo a mysl.  Zdraví se výrazně zlepšuje, často se cítí lehce a nabitý energií, mysl se zklidňuje. Nemoci těla i mysli jsou způsobeny nepravidelnostmi ve fungování prány, které mohou být postupně odstraněny, dojde-li k probuzení kundaliní.

3. třetí úroveň spirituální práce se záměrem, mantrou a dikšou aktivuje vědomí  ve vašich čakrách.

Spirituální úroveň vychází z předpokladu, že mikrokosmos a makrokosmos se navzájem reflektují. To znamená, že energie, které ovládají naše tělo, jsou tytéž posvátné energie, ze kterých je stvořen vesmír, jsoucno. To znamená jak nahoře, tak dole. Jak venku, tak uvnitř. Každá čakra přísluší určitému elementu, který je obsažen tady na planetě. A každá čakra obsahuje jisté vědomí, božství, které má na starost příslušnou oblast. Součástí Awakeningu je aktivace vyššího vědomí v našich centrech a tím dochází k lepšímu uzdravování a duchovnímu růstu. 

Na závěr klient obdrží Dikšu - Požehnání milosti. Dikša způsobuje neurobiologickou změnu a pomáhá nám prožít a otevřít programy. Milost je všude kolem nás je jen třeba se otevřít a přijmout ji. Dikša je dotek nejvyššího vědomí.

Cena: AKCE 400 Kč/1,5 hod (do 30.8.2015) (plná cena = 750 Kč/1,5 hod)

Pokud se pravidelně pracuje na probuzení kundaliní a praktikuje se probuzení energetického okruhu (Awakening masážní terapií a praktikováním Kundaliní jogy podle Yogiho Bhajana),  kundaliní pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli. Nemalý význam má kundaliní na naše duchovní probuzení.

Inspirováno textem z https://www.awakening-klinika.com/clanky/masazni-terapie-awakening--/jak-probiha-zakladni-masaz-awakening-a-awakening-s-diagnostikou.html