O mně...Petra Lara Kuchařová

 

Moje cesta k sobě byla dlouhá a krásná ;-) a citelný zlom nastal vědomým početím mé první dcery. Jedním z poselství, které jsem skrze sny v těhotenství zaznamenala, bylo „Rodím a v tom se probudím“. A je nádherné, jak se skryté poselství předchozích mých zkušeností nyní odkrývají, tak jak se moje vědomí rozšiřuje a stále více plynu se svou Božskou přirozeností a Boží přítomností, které nás všechny vede na naší cestě.

Mým záměrem je podporovat probuzení a potenciál transformace žen a mužů skrze přípravu na početí, těhotenství, porod, rodičovství. Mým záměrem je podpořit harmonické vztahy ve stávajících i budoucích rodinách, abychom naše nefunkční vzorce myšlení, komunikace a jednání dál nepředávali svým dětem. Abychom naše děti do života vítali s čistotou srdce, neutralitou mysli a radostnou vnitřně svobodnou duší.

Jsem připravena pomoci vám na vaší cestě, pokud vy sami jste připraveni otevřít se vlastnímu procesu vedoucímu k probuzení do života v mír-né a mír-umilovné Přítomnosti, kdy se vám otevírá možnost vidět svět kolem vás očima a srdcem Duše. Vnímat a žít život z této perspektivy vás otevírá zázrakům, protože vaše srdce a hlas vaší Duše do vašeho života přitahuje vše, co si přejete. Vnímáte světlo svého srdce a světlo své Duše zřetelně, jste za Jedno s nekonečným zdrojem, se vším. Respektujete vlastní jedinečnost, stejně jako přijímáte s vděčností jedinečnost každého okamžiku, jedinečnost každého z nás. Tančíte životem.

Jsem terapeutkou Awakening/Probuzení, absolventkou Školy masážní terapie Awakening I. a II. s garancí terapeuta u Nicol Kozákové (2013-2015), trenérky Oneness University. Jsem certifikovanou učitelkou Kundalini jógy podle Yogiho Bhajana, která je královskou jógou a integruje jógová cvičení (kriye), meditace, zpěv mater a dechová cvičení/pranayam (2014-2015). Jako učitelka Kundalini Jógy používám jméno Jagat Prem Kaur, které vyjadřuje poslání sloužit, inspirovat a povznášet ostatní skrze univerzální vědomí a božskou lásku. Jagat znamená celý vesmír, jednotu. Prem je božská láska. Kaur v tradici kundalini jógy znamená princezna/lvice, která jde životem s grácií a silou. Jsem akreditovanou cvičitelkou Mohendžodáro 1.st., absolventkou Celoroční školy tantra jógy pro ženy, Mohendžodáro I., II. a III. která uzdravuje a probouzí naše ženství ve všech aspektech (2008-2010). Jsem absolventkou intenzivních seminářů psychoterapeutické metody RUŠ I. a II. (2012-2013).